Fototapeta – prosta metoda na udaną dekorację

Dzisiejsza fototapeta 3d jest czasem kojarzona z badziewnym krajobrazem, który przyklejony tuż nad sofą, napawał nas lękiem w salonie wujostwa. Upodobanie sprzed trzydziestu lat przeszła solidną przemianę i wróciła, co w połączeniu z intrygującymi propozycjami kreatorów przynosi fenomenalne skutki.

Fototapeta to przecież zwykła tapeta, na której zostały nadrukowane zdjęcia. Właściciel mieszkania, który właśnie zdecydował się na remont lub kupił nowe lokum, powinien wziąć pod uwagę zaaranżowanie interesującego mieszkania właśnie stosując fototapety.

  Album rodzinny na ścianie

Zarówno fachowi designerzy, jak i początkujący architekci wnętrz mogą przedstawić swoje umiejętności w zakresie doboru fototapety, ponieważ istnieje alternatywa zrobienia własnego kompletnego projektu lub wybrania katalogowego projektu z szerokiej oferty firmowej. Domownicy nie są zmuszeni oglądać wyłącznie  lasy, czy kwiaty, które zastąpione zdjęciem rodziny, ulubionym filmie, czy nawet absolutną abstrakcją, ucieszą oko bardzo wymagających gości.