Dekoracja wnętrz – co na początek

W urządzaniu wnętrz bardzo ważny jest dobry projekt. Jeśli go znajdziemy, wykreowanie ogólnej koncepcji aranżacji i jej realizacja mogą być dość łatwe. Ten blog powstał po to, by podawać czytelnikom niebanalne inspiracje. Natchnieniem do stworzenia interesującego wystroju wnętrza jest wszystko, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po właściwe akcesoria. Nieraz jeden szczegół wystarczy, by w oparciu o niego sporządzić pełną koncepcję aranżacji, a mieszkania zyskały na oryginalności.

Na swoim blogu będę się prezentować właśnie podobne drobiazgi. Elementy, które motywowały mnie przy aranżacji własnego wnętrza, ale również i takie, które zupełnie mi nie leżą, a jednak mi się podobają. Jestem pewien, że w zdjęciach i tekstach przedstawianych na blogu będzie coś, co przemówi również do Was. Staram się zachowywać urozmaicenie. Nie ukierunkowuję tego bloga na żaden wybrany nurt, nie kreuję się być ekspertem, ani nikomu będę niczego narzucać. Nieustannie rozwijam swoje zainteresowania, ogarniam inne trendy i pomysły.

  Wizualizacja aranżacji pomieszczeń

W miarę możliwości próbuję być na bieżąco z nowinkami ze świata aranżacji wnętrz. Staram się za to dzielić się pomysłami wyszukanymi gdzieś w internecie czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona odbiorców. Jeśli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie to dla mnie nagroda.